archív témat

flamingo logo
o společnosti


Stále více lidí přícházi na  Internet - ať již ti, kteří hledají nové možnosti a místa k podnikání či lidé, ktečí se  baví a relaxují. Poskytujeme služby pro obě skupiny zároveň a vždy musí být obě spokojené. Proto klademe důraz na standard, přehlednost a rychlost.


Příprava a realizace komplexních a většinou i multimediálních aplikací vyžaduje precizní souhru řady odborníků. V našem teamu proto potkáte nejen programátory, ale i designéry nebo hudebníky, kteří získali zkušenosti nejen při spolupráci s naší společností, ale i v nakladatelstvích, reklamních agenturách či samostatnou činností.

Společnost vznikla na začátku roku 1997 jako sdružení fyzických osob. Od počátku se zaměřuje na poskytování komplexních profesionálních služeb v oblasti Internet/intranet aplikací a firemních prezentací.

K poslednímu dni roku 2000 došlo ke zrušení sdružení fyzických osob Flamingo - Web design. Společnost je dále provozována jedním ze společníků sdružení - fyzickou osobou Tomáš Filípek pod jménem Flamingo.


  (c) 1997-2008  flamingo  e-mail:    telefon: +420 371 120 163, +420 603 375 885